PROJE ÇİZİMİ / HAZIRLIĞI

Elektrik Tesisatı Proje Hazırlığı

18 Şubat 2022 tarihinde revizyon işlemi uygulanan İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında; 31 Aralık 2023 tarihinden itibaren projesi olmayan Elektrik Tesisatlarının periyodik kontrollerinin yapılması yasaklanmıştır.

Bu kapsamda; Elektrik Mühendislerimiz tarafından işletme / ofis / yapınızın projesini yardımcı programlar ile birlikte çizilmektedir.

Havalandırma Proje Hazırlığı

18 Şubat 2022 tarihinde revizyon işlemi uygulanan İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında; 31 Aralık 2023 tarihinden itibaren projesi olmayan Havalandırma tesisatlarının periyodik kontrollerinin yapılması yasaklanmıştır.

Bu kapsamda; Makine Mühendislerimiz tarafından işletme / ofis / yapınızın projesini yardımcı programlar ile birlikte çizilmektedir.

Yangın Tesisatı Proje Hazırlığı

18 Şubat 2022 tarihinde revizyon işlemi uygulanan İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında; 31 Aralık 2023 tarihinden itibaren projesi olmayan Yangın Tesisatlarının periyodik kontrollerinin yapılması yasaklanmıştır.

Bu kapsamda; Makina Mühendislerimiz tarafından işletme / ofis / yapınızın projesini yardımcı programlar ile birlikte çizilmektedir.

Yangın Algılama Proje Hazırlığı

18 Şubat 2022 tarihinde revizyon işlemi uygulanan İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında; 31 Aralık 2023 tarihinden itibaren projesi olmayan Yangın Algılama tesisatlarının periyodik kontrollerinin yapılması yasaklanmıştır.

Bu kapsamda; Makine Mühendislerimiz tarafından işletme / ofis / yapınızın projesini yardımcı programlar ile birlikte çizilmektedir.